CartiAgricole.ro Carti   |   Articole   |   Anunturi Agricole   |   Localitati si primarii
  Comanda rapida  






Cresterea melcilor. Informatii gratuite

Cresterea ciupercilor comestibile. Informatii pentru fermieri

Cultivarea plantelor medicinale.

Filme si TV Shows online

Librarie juridica

Leordeni

Scrie-ti parerea despre Leordeni pe site-ul afaceriagricole.net

Voteaza activitatea primarului:

Rating: 3.0/5 (157 voturi)


Adresa:
Cod postal:
Judet: Arges
Telefon:
Fax:
Site:
Email:
Sate:
Populatia:
Suprafata:
Suprafata intravilan:
Suprafata extravilan:
Nr gospodarii:
Nr locuinte:
Nr gradinite:
Nr scoli:
Nr licee:
Nr universitati:
Activitati zonale:
Activitati economice:
Facilitati investitori:
Proiecte investitii:
Obiective:
--
Aceasta pagina nu este pagina oficiala a primariei si nu reprezinta nici o institutie. Informatiile pot avea unele erori.
--
Comentariile de mai jos apartin vizitatorilor site-ului si nu reprezinta in nici un fel pozitia administratorilor acestui site

Discutiile s-au mutat pe afaceriagricole.net

Scrie-ti parerea despre Leordeni pe site-ul afaceriagricole.net

Comentarii despre localitate si activitatea primarului
2007-10-23 | scris de cosmin
ce laude pe aceasta jigodie de primar, il laudati ca v au dat terenuri contrar legii 18, pornim o campanie anti calnul ibric, respectiv infundarea clanului ibric impreuna cu domnul toma care se cred niste smecheri intr un sat, dar vom veni de la bucuresti sa i infundam combinatiile cu lemnul si toate cele, hihihhi

2007-10-02 | scris de NICOLAE ROTARU
Ce pãrere sã aibã un fiu al satului, un cetãþean de onoare al acestei comune? Sunt mândru cã-s argeºean, merg acasã cu plãcere, laud faptele de bun gospodar ale primarului Marian Ibric ºi ale consilierilor primãriei, exprimându-mi încrederea cã se va reuºi salvarea pãdurilor ºi stârpirea hoþilor, aspect care contrasteazã nefericit cu celelalte aspecte demne de admiraþie. Cu recunoºtinþã,N.R.

2007-09-05 | scris de antonescu alexandru ministerul muncii
oare cei ce se ocupa de taxe si impozite nu cunosc prevederile art.15 din Legea nr. 44/1994 privind veteranii de rãzboi, precum ºi unele drepturi ale invalizilor ºi vãduvelor de rãzboi, cu modificãrile ºi completãrile ulterioare, articolul 15 alin.(e): “scutirea de plata impozitelor si taxelor locale. Aceste scutiri se aplica si vaduvelor nerecasatorite ale veteranilor de razboi”.
In referire la Burcea Zamfira, vaduva de veteran de razboi care a sesizat si prefectura Arges

2007-06-19 | scris de VASILE MIHAI
SUNT IMPRESIONAT DE FRUMUSETEA ACESTEI COMUNE IAR ACEST LUCRU SE DATOREAZA IN MARE PARTE PRIMARULUI MARIAN IBRIC

2007-05-31 | scris de BIRSU OCTAVIAN
FOARTE BUNA

2007-01-09 | scris de nedelcu aurel
Cunosc de f. mult timp aceasta localitate deoarece veneam la o ruda a mea(eram copil),acum constat o diferenta de la cer la pamnt din aceea perioada, ceea ce spune tot despre D-nul primar actual pe care-l felicit pe aceasta cale .Doresc chiar sa dobandesc in aceasta localitate un teren pt. a-mi ridica o casa, insa nu pot sa inteleg de ce proprietarul de la care vreau sa dobandesc acel teren nu are titlu de proprietate si nu-l poate obtine pt. urmatoarele motive:Respectiva persoana detine o suprafata mai mare de teren, pe 2 loturi diferite pt. care are peocesul verbal de punere in posesie insa nu i s-a eliberat titlul de proprietate .
Intrebare: se poate elibera titlul de proprietate pentru fiecare lot in parte daca terenul nu este la un loc, dar in raza teritoriala a primariei Leordeni.Va multumesc anticipat

Pentru detalii si reclamatii vezi Regulament Comentarii

Abonare
Informatii despre reduceri, promotii, carti noi. Apasa aici!
Reduceri de 10%
Pentru orice comanda care depaseste 69.99 de lei pretul va fi redus cu 10%
Profitati din plin.
Transport
Expedierea coletelor costa 9.9 lei , indiferent de valoarea comenzii.
Cartile vor fi livrate prin Posta Romana cu plata ramburs (la ridicarea coletului).



Termeni si conditii | Harta site | Linkuri | Cuprinsuri carti | Cauta carti si compara pretul | ANPC
© SC Lagonda SRL
Valcea, CUI: 16872332